AKTUALNOŚCI

08/01/2020
Bartosz Banachowski

Zagrają muzykę Pink Floyd!

PINK FLOYD HISTORY to głęboko poruszające show, przenoszące publiczność w magiczną podróż w czasie: w wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd.

Koncert Pink Floyd History odtwarza muzyczną drogę legendarnego zespołu: od psychodelicznych brzmień z początków kariery aż po utwory z nurtu rocka progresywnego. Dźwiękom nieodłącznie towarzyszy niesamowita oprawa wizualna, potęgująca wyjątkową atmosferę muzyki Pink

Floydów. Składają się na nią porywająca gra świateł, hipnotyzujące projekcje i mapping, a całość ilustruje artystyczne idee, jakie przyświecały różnym etapom twórczości zespołu.

Pink Floyd History, okrzyknięty jednym z najlepszych tribute bandów, już niebawem po raz pierwszy zagości w Polsce, prezentując pełne emocji wydarzenie, które z pewnością nie tylko warto zobaczyć i usłyszeć, ale którego też przede wszystkim warto doświadczyć.

Sobota 01.02.2020

Start: 19:00

Bilety: https://www.eventim.pl/?affiliate=APL&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&includeOnlybookable=true&kuid=573310&gclid=CjwKCAiAmNbwBRBOEiwAqcwwpYctnkA2-HC3_cNpgau2qxNx5T-PVj8YnD1vKP3AKXLIDx2hQB1UpBoCwm0QAvD_BwE

Skip to content