AKTUALNOŚCI

09/08/2018
Bartosz Banachowski

ONE NIGHT ONLY 2018

Daj się nam porwać w pierwszą wrześniową noc, tak wyjątkową w tym roku. Zanim skończą się na dobre wakacje, zanim znowu zrobi się zimno, rozgrzejmy razem mury Okrąglaka. Zacznijmy nowy sezon artystyczny wydarzeniem jakiego jeszcze w Opolu nie było. Śmiej się razem z nami na występach kabaretów Jurki oraz Pod Wyrwigroszem, daj się porwać wulkanowi pozytywnej energii na koncercie Kayah. Jednego wieczoru, trzy wspaniałe występy na jednej scenie. Dla Ciebie i dla każdego kto szuka wyjątkowych wrażeń. Przeżyjmy jedną taką noc razem

Na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej wystąpią:

Kabaret JURKI, który tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin. Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

Kabaret Pod Wyrwigroszem, w który skład wchodzą BEATA RYBARSKA, ŁUKASZ RYBARSKI, MAURYCY POLASKI, oraz ANDRZEJ KOZŁOWSKI. Grają ponad 200 spektakli w roku. Są zapraszani do przeróżnych realizacji TV. A co najważniejsze, mają nowoczesne studio, w którym nagrywają piosenki w postaci teledysków („Ona nie tańczy dla mnie”, „Oddział specjalny”) i realizują poważne i niepoważne filmy.

Kayah. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat.

Nie może Ciebie zabraknąć!!!

Skip to content