AKTUALNOŚCI

Bartosz Banachowski

PORAŻKA FK ODRY OPOLE!

Dwaj nasi przedstawiciele w 1 lidze futsalu zakończyli sezon towarzyskim spotkaniem z najlepszą niemiecką drużyną – VfL 05 Hohenstein-Ernstthal. Zarówno piłkarze Odry Opole, jak i Berlandu Komprachcice musieli uznać jej wyższość. Okoliczności ich niepowodzeń były jednak różne.
Najpierw swoich sił próbowali opolanie, którzy zakończyli ligowe zmagania na drugim poziomie rozgrywkowym na szóstej pozycji. Do przerwy szło im bardzo dobrze, ponieważ po bramce Adama Kroka (na zdjęciu) prowadzili 1-0. W drugiej połowie trafiali już jednak tylko goście. Uczynili to trzy razy.
Znacznie gorzej poszło ekipie z Komprachcic, która zmagania ligowe zakończyła tuż nad Odrą, na piątej lokacie. Ona również zdobyła z mistrzem Niemiec jedną bramkę, autorstwa Rafała Gawina, ale dała sobie strzelić aż dziewięć.